راهنمای استرداد بلیط هواپیما

راهنمای استرداد بلیط هواپیما

یکی از مهمترین خدماتی که سایت کاپتان به هم وطنان خود ارائه می کند قابلیت استرداد آنلاین بلیط هواپیما  می باشد. اگر شما به مشکلی برخوردید و یا به هر دلیلی می خواهید بلیط سیستمی  خود را کنسل کنید کافی است تنها با چند کلیک مراحل زیر را طی کرده  و بلیط خود را کنسل کنید و وجه خود را به روش های مختلف و در کمترین زمان ممکن پس بگیرید همچنین برای کنسل کردن بلیط چارتری خود می توانید با شماره 06135531385 تماس بگیرید تا در اولین فرصت بلیط شما کنسل شود.

 

در ابتدا با کلیک بر روی استرداد بلیط صفحه ای برای شما باز می شود که باید ایمیل و شماره تلفن همراه و کد پیگیری خود را وارد کنید و سپس بلیط مورد نظرتان را با دقت انتخاب کنید و روی گزینه استرداد بلیط کلیک کنید.

در این لحظه صفحه ای  برای شما باز می شود که باید در آن نوع استرداد و نوع بازگشت وجه را انتخاب کنیدو سپس روی گزینه مرحله بعد کلیک کرده.

پس از آن باید مسافران را از لیستی که در مقابل شما نمایش داده می شود انتخاب کنید و پس از آن وارد مرحله بعد بشوید

در این قسمت صفحه ای  برای شما باز می شود که اطلاعات کامل بلیطتان را برای شما نمایش می دهد.شما باید اطلاعات را با دقت خوانده و بررسی کنید تا مورد اشتباهی در آن ها دیده نشود و پس از آن گزینه ی استرداد بلیط را انتخاب کنید

در این لحظه پیغامی برای شما نمایش داده می شود تا از موفقیت عملیات استرداد تان مطمئن شوید وجه شما در نهایت از 20 دقیقه تا نیم ساعت بعد به حساب‌تان برگردانده می‌شود. اگر بنا به هر دلیلی، وجه‌تان را تا زمان گفته شده دریافت نکردید، با حسابداری آژانس تماس بگیرید تا همکاران ما، مشکل شما را برطرف کنند.

 

 

برچسب ها {{item}}